Mao sexu eBook

Fatimma.cz Mao sexu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Mao sexu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Mao sexu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Mao sexu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,60 MB

ISBN: 9788072813742

POPIS
Blaho je přirozený stav vesmíru. Všechno, co není blaho, je faleš, lež, sebeklam, přetvářka, předstírání, náhražka. Blaho je pocit harmonie s tokem vesmíru, který se čínsky jmenuje Tao. Faleš, napodobenina, předstírání a sebeklam se čínsky řeknou Mao. Tao nám prospívá, Mao nám škodí. Tao je nekonečná energie nekonečného vesmíru, Mao je jepičí eneržičička našeho malého vystrašeného egíčka nafukujícího se k prasknutí. Mao vytváříme, když nahrazujeme něco, co je, něčím, co si představujeme, že by být mělo podle našeho egocentrického řádu, kolektivistické utopie, bigotních pravidel, Maovy příručky. Tak se blaho stává neblahem a z taoistů maoisté. To se nám promítá do sexu a s ním často spojované záhady, které se říká láska.
STÁHNOUT ČÍST
Mao sexu - Benjamin Kuras | Jasminka.cz
Třetí kniha Benjamina Kurase věnovaná sexu s těmi předchozími (Tao sexu a Ciao sexu) ladí názvem - Mao sexu.Ten je zajímavý sám o sobě, využívá hříčku tao - taoismus, mao - maoismus, kdy Tao chápe jako prospěšný řád věcí, zatímco Mao jako neřád:
Benjamin Kuras: Mao sexu (Wuwejův zápisník)
Hledáte Mao sexu od Benjamin Kuras? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR
SOUVISEJÍCÍ KNIHY