Očkování - obchod se strachem eBook

Fatimma.cz Očkování - obchod se strachem Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Očkování - obchod se strachem! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Očkování - obchod se strachem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Očkování - obchod se strachem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,13 MB

ISBN: 8085993767

POPIS
Přední německý odborník na očkování a odborný poradce německého „Svazu poškozených očkováním“ napsal obsažnou knihu, v níž vyvrací oficiální dogmata výrobců vakcín. Na údajích německého spolkového statistického úřadu a dalších nezávislých zdrojů informací ukazuje, že nakažlivé choroby ustoupily z jiných příčin a očkování tento ústup nijak neovlivnilo. Naopak, v některých případech bylo příčinou epidemií. Zároveň uvádí případy vážných poškození zdraví a úmrtí následkem očkování. Pojednává každou vakcínu zvlášť, s ohledem na její specifika. Podrobně se zabývá různými formami poškození. Radí, jak rozpoznat „symptomy poškození očkováním“. Hovoří zasvěceně i o historii vakcinace a o současném stavu v Německu, kde je očkování, podobně jako v mnoha jiných zemích, nepovinné. Uvádí případy poškozených, kterým soudy přiřkly náhradu škody. Tuto knihu by si měl přečíst každý rodič a každý zdravotník, který pracuje s vakcínami či s onemocněními, vzniklými jako následek očkování.
STÁHNOUT ČÍST
Gerhard Buchwald - Očkování - obchod se strachem ...
Očkování - obchod se strachem! A je zde další otázka: Proč naši odborníci tak zarputile lpí na povinném očkování, když je jinde ve vyspělém demokratickém světě dobrovolné? Důvod tkví samozřejmě ve finančním zainteresování na očkovacích kampaních. Dále je třeba si uvědomit kdo rozhoduje o tom, zda lékaři ...
Očkování - obchod se strachem / Nejlevnější knihy
Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Očkování - obchod se strachem: Buchwald, Gerhard. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY