Hrady, zámky a tvrze Jihočeského kraje eBook

Fatimma.cz Hrady, zámky a tvrze Jihočeského kraje Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hrady, zámky a tvrze Jihočeského kraje! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hrady, zámky a tvrze Jihočeského kraje a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Hrady, zámky a tvrze Jihočeského kraje.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,80 MB

ISBN: 9788020019851

POPIS
Kniha Hrady, zámky a tvrze přibližuje architektonické památky Jihočeského kraje, zejména vrchnostenská sídla 12. až 19. století. Jejich stavební podoba a umělecká výzdoba odrážejí dobové nároky a životní styl stavebníků a majitelů, stejně jako výtvarný názor střídajících se slohových epoch. Těžištěm průvodce jsou majestátní hrady a zámky Rožmberků a ostatních Vítkovců, jejichž majetková základna ležela v jižních Čechách, ale kniha zachycuje i neobvyklé množství drobných středověkých tvrzí a renesančních rezidenčních dvorů. Bohatě fotograficky vybavená publikace je tak důstojným příspěvkem k 400. výročí úmrtí Petra Voka z Rožmberka (1611).
STÁHNOUT ČÍST
Hrady a zámky - 10 nejlepších míst - Jihočeský kraj
Hrady a zámky Při naší cestě Jihočeským krajem nemůžeme minout významné hrady a zámky. Jsou to především Hluboká nad Vltavou, Zvíkov, Orlík a Rožmberk nad Vltavou.
Kniha Hrady, zámky a tvrze Jihočeského kraje - Průvodce ...
Kniha: Automapa Hrady a zámky Jihočeského kraje. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY