Sladkovodní krevety eBook

Fatimma.cz Sladkovodní krevety Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Sladkovodní krevety! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Sladkovodní krevety a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Sladkovodní krevety.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,22 MB

ISBN: 9788072366507

POPIS
Čiperné sladkovodní krevety vyvolávají nadšení u mladých i starších akvaristů díky rozmanitosti svých barev a fascinujícím životním projevům. Dívat se na tyto společenské bezobratlé je prostě zábava - ať už jen tak chodí po akváriu nebo okusují nějakou potravu. Tato příručka vás podrobně seznámí s tím, jak tyto nenáročné krásky chovat, krmit, rozmnožovat a starat se o jejich zdraví. Kromě toho se zde seznámíte s cennými tipy a triky, třeba jak krevety kombinovat s rybami nebo dalšími korýši.
STÁHNOUT ČÍST
Krevetka červená var. Red cherry - Neocaridina davidi var ...
Jmenuji se Zdeněk Malát a řadu let se zabývám chovem akvarijních ryb a živočichů. Posledních 16 let se specializuji na chov sladkovodních krevetek.
Krevetka červená var. Red cherry - Neocaridina davidi var ...
Sladkovodní krevety Dříve téměř neznámí živočichové se dnes těší vzrůstající oblibě a popularitě. Stoupající zájem je zapřičiněn nejen rozmanitostí barev, ale i díky fascinujícím životním projevům těchto úžasných a čilých tvorů. Krevety (Caridea)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY