Dobrodružství Toma Sawyera eBook

Fatimma.cz Dobrodružství Toma Sawyera Image

INFORMACE

Hledáte knihu Dobrodružství Toma Sawyera? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Mark Twain? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Dobrodružství Toma Sawyera.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,37 MB

ISBN: 9788024733869

POPIS
Známá dobrodružství Toma Sawyera jsou tentokrát zpracována formou komiksu, který je zábavnou formou přiblíží všem čtenářům již od 9 let.Tom Sawyer je neposedný chlapec s nezkrotnou touhou po dobrodružství, což ho často přivede do nesnází. Žije se svou tetičkou Polly v městečku St. Petersburg na řece Mississippi ve státě Missouri. Se školou si starosti nedělá, místo ní se potuluje po okolí s Huckem Finnem, zanedbaným synem vesnického opilce, a občas dokáže napálit své kamarády tak, že mu s radostí vydají své poklady. Tom se zamiluje do Becky Thatcherové, nové obyvatelky městečka, která jeho city opětuje a dokonce souhlasí i se zásnubami. Bohužel, po Tomově podřeknutí se na něj velmi rozhněvá, ale nakonec se vše spraví.Tomova nevinná dobrodružství získají nový rozměr ve chvíli, kdy s Huckem spatří na hřbitově něco, co vidět rozhodně neměli. Oba se tak ocitnou v centru skutečných a napínavých dobrodružství, s nebezpečnými zločinci v patách. Dokážou chlapci využít příležitosti a stanou se hrdiny? A budou se někdy vůbec moci vrátit ke svým bezstarostným životům?
STÁHNOUT ČÍST
Dobrodružství Toma Sawyera - Mark Twain | Knihy Dobrovský
Obsah: Dobrodružství Toma Sawyera Román Dobrodružství Toma Sawyera, poprvé vydaný už v roce 1876, v dětství s gustem četli naši rodiče i rodiče našich rodičů.Spolu s Dobrodružstvím Huckleberryho Finna se stal na dlouhou dobu nejoblíbenější klukovskou četbou. Nyní vychází v novém českém překladu Jany Mertinové, který přibližuje originál současnosti.
Mark Twain - Dobrodružství Toma Sawyera - Snadná maturita
Dobrodružství Toma Sawyera a Huckleberryho Finna Mark Twain, vlastním jménem Samuel Langhorne Clemens, byl americký povídkář a romanopisec, humorista a satirik. Vyrostl ve městě Hannibal na řece Mississippi, po smrti otce se vyučil jako sazeč v tiskárně a několik let se tak živil.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY