Lexikon zemí světa eBook

Fatimma.cz Lexikon zemí světa Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Lexikon zemí světa! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Lexikon zemí světa a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

NÁZEV SOUBORU: Lexikon zemí světa.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,48 MB

ISBN: 8070116986

POPIS
Lexikon zemí světa uvádí na 205 stranách přehled samostatných států i závislých území se základními geografickými údaji, hospodářstvím, přírodními podmínkami a stručnou historií. Textovou část doplňují orientační mapky, vlajky a znaky.Silnou stránkou díla je množství poutavých kvalitních fotografií od nejuznávanějších českých fotografů. Obsáhlá vícebarevná mapová část (celkem 78 stran map) zobrazuje na přehledných mapách svět a kontinenty, na podrobných obecně-zeměpisných mapách jednotlivé státy (s novým názvoslovím v nezávislých státech vzniklých po r. 1991). Mapám předchází tabulková část, která přehledně charakterizuje světové a kontinentální geografické údaje. Rejstřík, který obsahuje 56 000 hesel, uvádí geografická jména ze všech obecně-zeměpisných map.
STÁHNOUT ČÍST
Lexikon zemí světa — Kniha.cz
Lexikon vlajek a znaků zemí světa je 2. přepracované vydání - aktuální a obsahuje informace ke konci roku 2003, vlajky a Internetové a kamenné knihkupectví. Seženeme i málo známé knihy.
Lexikon zemí světa / Nejlevnější knihy
Lexikon zemí světa. Kartografie PRAHA. Informace ze světa čas od času potřebuje snad každý z nás. V novém vydání Lexikonu zemí světa jsme pamatovali na ty, kteří nemohou nebo nechtějí sáhnout tak hluboko do kapsy, ale potřebují mít všechny údaje pohotově při ruce....
SOUVISEJÍCÍ KNIHY