Lexikon zemí světa eBook

Fatimma.cz Lexikon zemí světa Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Lexikon zemí světa! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Lexikon zemí světa a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

NÁZEV SOUBORU: Lexikon zemí světa.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,83 MB

ISBN: 8070116986

POPIS
Lexikon zemí světa uvádí na 205 stranách přehled samostatných států i závislých území se základními geografickými údaji, hospodářstvím, přírodními podmínkami a stručnou historií. Textovou část doplňují orientační mapky, vlajky a znaky.Silnou stránkou díla je množství poutavých kvalitních fotografií od nejuznávanějších českých fotografů. Obsáhlá vícebarevná mapová část (celkem 78 stran map) zobrazuje na přehledných mapách svět a kontinenty, na podrobných obecně-zeměpisných mapách jednotlivé státy (s novým názvoslovím v nezávislých státech vzniklých po r. 1991). Mapám předchází tabulková část, která přehledně charakterizuje světové a kontinentální geografické údaje. Rejstřík, který obsahuje 56 000 hesel, uvádí geografická jména ze všech obecně-zeměpisných map.
STÁHNOUT ČÍST
Nejlevnejsi lexikon zemi sveta | Sleviste.cz
Lexikon zemí světa Autor collegium. Informace ze světa čas od času potřebuje snad každý z nás. V novém vydání Lexikonu zemí světa jsme pamatovali na ty, kteří nemohou nebo nechtějí sáhnout tak hluboko do kapsy, ale potřebují mít všechny údaje pohotově při ruce.
Lexikon zemí světa - Opava - Sbazar.cz
Dům knihy.cz > Knihy > Společenské vědy > Lexikon zemí světa. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Lexikon zemí světa. KOŠNÁŘ Marek, ŠÁRA Pavel. Info: Kartografie, 2005 (1.) - váz., 224 str. EAN: 9788070118771 ISBN: 80-7011-877-6 ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY