Odvaha jim nechyběla eBook

Fatimma.cz Odvaha jim nechyběla Image

INFORMACE

Hledáte knihu Odvaha jim nechyběla? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Václav Kubec? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Odvaha jim nechyběla.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,94 MB

ISBN: 8020416358

POPIS
Období, které je zachyceno ve druhém svazku Malých leteckých etud, se podstatně liší od dílu prvního. Ten líčí dobu bájí, kdy člověk o létání pouze snil, později začal své sny naplňovat a zkoušel první nesmělé krůčky v touze odpoutat se od země, ať už pomocí balonů nebo letadel těžších než vzduch. Tato kniha obsahuje autorovy povídky zabývající se následujícími roky, kdy letadlo už nebylo kuriozitou, ale stalo se nejen téměř běžným dopravním prostředkem, ale bohužel i zbraní. Je to období první světové války a let mezi oběma válkami.
STÁHNOUT ČÍST
Odvaha jim nechyběla | KNIHCENTRUM.cz
Koupit Koupit eknihu. Období, které je zachyceno ve druhém svazku Malých leteckých etud, se podstatně liší od dílu prvního. Ten líčí dobu bájí, kdy člověk o létání pouze snil, později začal své sny naplňovat a zkoušel první nesmělé krůčky v touze odpoutat se od země, ať už pomocí balonů nebo letadel těžších než vzduch.
Kniha Odvaha jim nechyběla - malé letecké etudy II. - Trh ...
Odvaha mu nechyběla! Karel Gott, politika a ti, kterým vadil 3.10.2019 ParlamentníListy ... Domlouvaly se, čím budou platit, až jim budou posílat zbraně. Běh světa řídí tyto vysoké nadstátní kruhy, tzv. ilumináti nebo osvícenci, a také svaté řády a lóže až po mysticko-okultní organizace," napsal mistr před lety.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY