Odvaha jim nechyběla eBook

Fatimma.cz Odvaha jim nechyběla Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Odvaha jim nechyběla! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Odvaha jim nechyběla a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Odvaha jim nechyběla.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,57 MB

ISBN: 8020416358

POPIS
Období, které je zachyceno ve druhém svazku Malých leteckých etud, se podstatně liší od dílu prvního. Ten líčí dobu bájí, kdy člověk o létání pouze snil, později začal své sny naplňovat a zkoušel první nesmělé krůčky v touze odpoutat se od země, ať už pomocí balonů nebo letadel těžších než vzduch. Tato kniha obsahuje autorovy povídky zabývající se následujícími roky, kdy letadlo už nebylo kuriozitou, ale stalo se nejen téměř běžným dopravním prostředkem, ale bohužel i zbraní. Je to období první světové války a let mezi oběma válkami.
STÁHNOUT ČÍST
Václav Kubec - Malé letecké etudy II. Odvaha jim nechyběla ...
Odvaha jim nechyběla Autor: Kubec, Václav Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020416353 ISBN: 978-80-204-1635-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 160 stran, česky Rozměry: 17 × 24 cm Rok vydání: 2007 (1. vydání)
Václav Kubec | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
Odvaha jim nechyběla KUBEC, Václav: K a t e g o r i e. Beletrie. Období, které je zachyceno ve druhém svazku Malých leteckých etud, se podstatně liší od dílu prvního. Ten líčí dobu bájí, kdy člověk o létání pouze snil, později začal své sny naplňovat a zkoušel první nesmělé krůčky v touze odpoutat se od země ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY