Vybrané spisy o etice, společnosti a politice II eBook

Fatimma.cz Vybrané spisy o etice, společnosti a politice II Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vybrané spisy o etice, společnosti a politice II! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vybrané spisy o etice, společnosti a politice II a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Vybrané spisy o etice, společnosti a politice II.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,26 MB

ISBN: 9788072982370

POPIS
Od svého otce zdědil John Stuart Mill zájem o institucionální, politickou a právní reformu a také kontakt s osobou i dílem Jeremyho Benthama, pod vlivem autorů jako Coleridge, Carlyle, Goethe či Wordsworth se radikalismus původní verze utilitarismu pokusil zmírnit a více zdůrazňoval význam kultivace našich vloh, citů a představivosti. Druhý svazek výboru z Millova díla obsahuje v nových překladech Millovy klasické spisy O svobodě a Úvahy o zastupitelské vládě, věnované základním charakteristikám liberální společnosti, tedy svobodě slova a volebnímu právu.
STÁHNOUT ČÍST
Slovne druhy a vybrane slova | Stojizato.sme.sk
Máte vybrané filtry: vybrane spisy ii. Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím" nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech.
Kniha Vybrané spisy o etice, společnosti a politice II ...
0 hodnocení Vybrané spisy o etice, společnosti a politice II 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. ... Recenze produktu Vybrané spisy o etice, společnosti a politice II. Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY