Probuzení tmy eBook

Fatimma.cz Probuzení tmy Image

INFORMACE

Probuzení tmy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Susan Cooperová. Přečtěte si s námi knihu Probuzení tmy na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Probuzení tmy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,17 MB

ISBN: 9788000019239

POPIS
Klasický americký fantasy příběh konečně na našem trhu! Uprostřed zimy, v den svých jedenáctých narozenin, odhalí Will Stanton, že má zvláštní dar – je posledním z Dávných, nesmrtelných bytostí, jejichž posláním je chránit svět před vládou Tmy. Okamžitě se vydává na cestu za šesti kouzelnými Znameními, která jednoho dne pomohou Dávným v rozhodující bitvě mezi Temnem a Světlem. Na dvanáct dní kolem Vánoc, kdy se Temno probouzí k útoku, Willovi zaplní život divy, kouzla, hrůza i radost.
STÁHNOUT ČÍST
Probuzení tmy - video | Online videa, 3gp videa, freevideo ...
Will Stanton je obyčejný třináctiletý kluk. Žije úplně obyčejný život a řeší úplně obyčejné, i když neobyčejně tíživé, problémy. Jako většina jeho vrstevníků, i Willproblémy s holkama ve škole, se všemi svými sourozenci, který není zrovna málo, a hlavně, jak už to tak u třináctiletých kluků bývá, velký problém se svým dospíváním.
Probuzení / Awake (2007) | ČSFD.cz
Proti Probuzení Tmy se mi to zdá výrazně slabší. Určitě spádu děje dost uškodilo rozdělení pohledu na dvě hlavní postavy, Zlo je přítomno jen jedním ne zcela zdatným zástupcem a Morana jako zástupkyně přírodních sil je tak nějak málo majestátní a mocná.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY