Dva liangy rýžového vína eBook

Fatimma.cz Dva liangy rýžového vína Image

INFORMACE

Dva liangy rýžového vína je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jü Chua. Přečtěte si s námi knihu Dva liangy rýžového vína na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Dva liangy rýžového vína.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,41 MB

ISBN: 8073631350

POPIS
Jü Chuův román je sondou do života obyčejného čínského člověka v období hospodářského experimentu Velkého skoku, následujícího hladomoru, chaotického období Kulturní revoluce a postupného otevírání Číny na konci 70. let 20. století. V dobách hladu je pro továrního dělníka Xu Sanguana prodej krve místní nemocnici často jediným způsobem, jak uživit rodinu. Uchyluje se k němu pokaždé, když se jeho rodina ocitne vinou politických a hospodářských katastrof na mizině. Situace se zhoršuje a Xu Sanguan stále častějším prodejem ohrožuje své zdraví. Kromě těchto problémů se dostává i do krize osobní... Krev je v románu nejen obchodovaným zbožím, ale také symbolem oběti, vazby mezi manželi a vazby mezi otcem a synem.
STÁHNOUT ČÍST
Kronika obchodníka s krví / Heosamgwan maehyeolgi (2015 ...
Dva liangy rýžového vína Osudy muže, který prodával vlastní krev . Jü Chua; Jü Chua . 4,4 . Sledovať autora . Humor, satira Romány Klasická literatúra. Jü Chua (1960) (余华, resp. Yu Hua), sa narodil v juhočínskej provincii Če-ťiang. Pôvodným povolaním zubár, patrí v súčasnosti medzi popredných čínskych spisovateľov.
Dva liangy rýžového vína - Catalog of Frantisek Bartos ...
"Dva litry rýžového vína" se už mnohokrát tímhle regálem "protočily", aniž by vzbudily větší zájem. A když je někomu doporučím, reakce po přečtení je často rozpačitá. Proto mě mile překvapily kladné ohlasy tady na Databázi.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY