Dva liangy rýžového vína eBook

Fatimma.cz Dva liangy rýžového vína Image

INFORMACE

Dva liangy rýžového vína je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jü Chua. Přečtěte si s námi knihu Dva liangy rýžového vína na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Dva liangy rýžového vína.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,92 MB

ISBN: 8073631350

POPIS
Jü Chuův román je sondou do života obyčejného čínského člověka v období hospodářského experimentu Velkého skoku, následujícího hladomoru, chaotického období Kulturní revoluce a postupného otevírání Číny na konci 70. let 20. století. V dobách hladu je pro továrního dělníka Xu Sanguana prodej krve místní nemocnici často jediným způsobem, jak uživit rodinu. Uchyluje se k němu pokaždé, když se jeho rodina ocitne vinou politických a hospodářských katastrof na mizině. Situace se zhoršuje a Xu Sanguan stále častějším prodejem ohrožuje své zdraví. Kromě těchto problémů se dostává i do krize osobní... Krev je v románu nejen obchodovaným zbožím, ale také symbolem oběti, vazby mezi manželi a vazby mezi otcem a synem.
STÁHNOUT ČÍST
Dva liangy rýžového vína - Chua Jü | Knihovnicka.NET
Jiný román tohoto známého čínského autora, nazvaný v českém překladu nejspíše z komerčních důvodů Dva liangy rýžového vína, vydalo loni nakladatelství Dokořán. V originále se jmenuje Sü San-kuan maj süe ťi (Příběh Sü San-kuana, který prodal krev) a v Číně byl vydán roku 1998.
Krev není voda | | A2 - neklid na kulturní frontě
Chua, Jü - Dva liangy rýžového vína. Více informací k této knize najdete v detailu. Ale tady všichni zdraví mužští prodávají krev. Za jeden odběr dostanou pětatřicet jüanů. Na poli musíš pracovat půl roku, abys vydělal tolik peněz.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY