Opona: Poslední případ Hercula Poirota eBook

Fatimma.cz Opona: Poslední případ Hercula Poirota Image

INFORMACE

Hledáte knihu Opona: Poslední případ Hercula Poirota? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Agatha Christie? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Opona: Poslední případ Hercula Poirota.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,71 MB

ISBN: 9788024250786

POPIS
Kapitán Hastings, Hercule Poirot a zámek Styles – tam ti dva poprvé vyrazili na lov vraha tehdejší majitelky. A tam se také po letech setkávají, aby společně odhalili dalšího mimořádně nebezpečného zločince. Styles už dávno patří někomu jinému, stal se z něj penzion manželů Luttrellových, obývaný různorodou směsicí hostů. Je mezi nimi i Hastingsova dcera Judith, oddaná pomocnice doktora Franklina, zkoumajícího tropické nemoci. Je zde také místní donchuán Allerton, nadšený amatérský ornitolog Norton či tak trochu záhadná slečna Coleová. Na první pohled mírumilovná společnost – Poirot však tvrdí, že se mezi nimi pohybuje vrah. A že udeří. Ale jak mu v tom zabránit? Slavný detektiv, sužovaný stářím a chorobou, se za pomoci svých malých šedých buněk a svého věrného přítele naposledy pouští do souboje se zlem v lidské podobě – výhru si však tentokrát vybere nejen spravedlnost (byť ve zcela nečekané podobě), ale i smrt...Ač napsaná už ve 40. letech minulého století, vyšla Opona coby poslední detektivka s Poirotem až v roce 1975. Rok poté, co nechala Agatha Christie zmizet ze světa zločinu svého nejslavnějšího hrdinu, opustila i ona svět pozemský – a oba v nich zanechali jedinečnou a nesmazatelnou stopu.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Opona: Poslední případ Hercula Poirota - Agatha ...
Zboží ze stejné kategorie - Opona: Poslední případ Hercula Poirota Vzpomínka na prázdný dům / Dr. Watson vzpomíná - CDmp3 (Čte ... Dvě dramatizace z rozhlasového archivu.
Opona:Poslední případ Hercula Poirota - Christie Agatha ...
Opona. Poslední případ Hercula Poirota. Kapitán Hastings, Hercule Poirot a zámek Styles - tam ti dva poprvé vyrazili na lov vraha tehdejší majitelky. A tam se také po letech setkávají, aby společně odhalili dalšího mimořádně nebezpečného zločince.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY