ČAKRY a jak jim rozumět eBook

Fatimma.cz ČAKRY a jak jim rozumět Image

INFORMACE

ČAKRY a jak jim rozumět je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Amy Leigh Mercree. Přečtěte si s námi knihu ČAKRY a jak jim rozumět na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: ČAKRY a jak jim rozumět.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,70 MB

ISBN: 9788075495907

POPIS
Poznejte mystický svět čaker. Čakry jsou energetická ohniska v těle. Mystici je studují tisíce let a používají v mnoha duchovních technikách. Pozitivní práce s jemnou energií čaker je spojována s dlouhověkostí a s fyzickým, duševním i emocionálním zdravím. Vhodným vyladěním totiž získáme v životě vyrovnanost, vnitřní bohatství a vitalitu.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: ČAKRY a jak jim rozumět | Knihy.ABZ.cz
POZNEJTE MYSTICKÝ SVĚT ČAKER Čakry jsou energetická ohniska v těle. Mystici je studují tisíce let a používají v mnoha duchovních technikách. Pozitivní práce s jemnou energií čaker je spojována s dlouhověkostí a s fyzickým, duševním i emocionálním zdravím. Vhodným vyladěním totiž získáme v životě vyrovnanost, vnitřní bohatství a vitalitu.
Čakry a jak jim rozumět. Úvod do energetického léčení ...
Nakupte v našem knižním e-shopu kdykoliv a kdekoliv. Svou objednávku si můžete vyzvednout v jedné z našich 35 kamenných prodejen nebo vám ji pošleme. Máme skoro všechno a hned.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY