Mateřství a setkání ženy s vlastním stínem eBook

Fatimma.cz Mateřství a setkání ženy s vlastním stínem Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Mateřství a setkání ženy s vlastním stínem! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Mateřství a setkání ženy s vlastním stínem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Mateřství a setkání ženy s vlastním stínem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,94 MB

ISBN: 9788087249468

POPIS
Tato kniha je napsána pro ženy. Je to pozvání, aby se na chvíli zastavily a přemýšlely o roli matky se všemi jejími světly i stíny, které z ní vyvěrají v podobě emocionálních sopek. Mnoho skrytých aspektů ženské psýché se probouzí k životu právě s příchodem dětí. Je-li žena ochotna to prožít a najde-li pomoc a oporu, aby se tomu vystavila, mohou to pro ni být okamžiky prozření a mystických zkušeností. Je to také příležitost přehodnotit některé předem dané představy a předsudky, které o mateřství, péči o děti, výchově a vztazích s dětmi v naší společnosti panují.Autorka mluví otevřeně o tématech, jež se až dosud zdála neuchopitelná: popisuje stavy změněného vědomí během měsíců následujících po porodu, odkrývá emoční pole, která si ženy vytvářejí s miminkem, i pocity neustálého šílenství, když samy sebe nepoznávají… Cílem knihy je vytvořit prostor upřímného setkávání mezi ženami a usnadnit jim vzájemné sdílení, komunikaci i solidaritu.
STÁHNOUT ČÍST
Mateřství a setkání ženy s vlastním stínem | Informatorium 3-8
Tato kniha je napsána pro ženy. Je to pozvání, aby se na chvíli zastavily a přemýšlely o roli matky se všemi jejími světly i stíny, které z ní vyvěrají v podobě emocionálních sopek. Mnoho skrytých aspektů ženské psýché se probouzí k životu právě s příchodem dětí. Je-li žena ochotna to prožít a najde-li pomoc a oporu, aby se tomu vystavila, mohou to pro ni ...
Mateřství a setkání ženy s vlastním stínem - Laura Gutman ...
Inzerát Mateřství a setkání ženy s vlastním stínem v okrese Pardubice, cena 100Kč, od Lucie.Babikova na Sbazar.cz. Popis: Hodně zajímavá kniha o mateřství, autorka Laura Gutmanová.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY