Mateřství a setkání ženy s vlastním stínem eBook

Fatimma.cz Mateřství a setkání ženy s vlastním stínem Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Mateřství a setkání ženy s vlastním stínem! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Mateřství a setkání ženy s vlastním stínem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Mateřství a setkání ženy s vlastním stínem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,14 MB

ISBN: 9788087249468

POPIS
Tato kniha je napsána pro ženy. Je to pozvání, aby se na chvíli zastavily a přemýšlely o roli matky se všemi jejími světly i stíny, které z ní vyvěrají v podobě emocionálních sopek. Mnoho skrytých aspektů ženské psýché se probouzí k životu právě s příchodem dětí. Je-li žena ochotna to prožít a najde-li pomoc a oporu, aby se tomu vystavila, mohou to pro ni být okamžiky prozření a mystických zkušeností. Je to také příležitost přehodnotit některé předem dané představy a předsudky, které o mateřství, péči o děti, výchově a vztazích s dětmi v naší společnosti panují.Autorka mluví otevřeně o tématech, jež se až dosud zdála neuchopitelná: popisuje stavy změněného vědomí během měsíců následujících po porodu, odkrývá emoční pole, která si ženy vytvářejí s miminkem, i pocity neustálého šílenství, když samy sebe nepoznávají… Cílem knihy je vytvořit prostor upřímného setkávání mezi ženami a usnadnit jim vzájemné sdílení, komunikaci i solidaritu.
STÁHNOUT ČÍST
Mateřství a setkání ženy s vlastním stínem, 130 Kč - bazar ...
Kupte knihu Mateřství a setkání ženy s vlastním stínem (Laura Gutmanová) s 24 % slevou za 268 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Mateřství a setkání ženy s vlastním stínem by Laura Gutman
Objednávejte knihu Mateřství a setkání ženy s vlastním stínem v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků
SOUVISEJÍCÍ KNIHY