Historický zpravodaj eBook

Fatimma.cz Historický zpravodaj Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Historický zpravodaj! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Historický zpravodaj a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Historický zpravodaj.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,80 MB

ISBN: 9788075251831

POPIS
Milá čtenářko, milý čtenáři, znáš rčení, že není nic staršího než včerejší noviny? Jinými slovy říká, že nikoho nezajímá, co se stalo včera, že lidé hledí jen na přítomnost a do budoucnosti. Jenže ty právě držíš v ruce tuto knihu a čteš tyto řádky a to znamená jediné tebe zajímá i minulost! Pochopitelně ne minulost stará jeden den, ale desítky, stovky a tisíce let! A právě o událostech z této dávné minulosti se dočteš v našem Historickém zpravodaji. O událostech, které se kdysi dávno odehrály v české kotlině i v různých koutech světa. O událostech z politiky, kultury i sportu, o panovnících, vynálezcích,objevitelích, vojevůdcích i podnikatelích, o událostech veselých i tragických, známých i zapomenutých, všedních i nevšedních... A i když se všechny odehrály už před dlouhou či delší řádkou let, náš Historický zpravodaj ti je přináší pěkně za čerstva. Jak je to možné? Snadno. Nezapomeň, že s námi můžeš cestovat časem. Pokaždé, když otočíš stránku, se přeneseš do jiného dne historie. To znamená, že o každé události si přečteš jen pár hodin poté, co k ní došlo. V našem Historickém zpravodaji jsou totiž všechny zprávy napsané tak, jak by je podali reportéři žijící v oné době. Stačí, když přistoupíš na naši hru a budeš s námi předstírat, že noviny vycházely v průběhu celých dějin. Je to samozřejmě nesmysl, ale přece si tím nenecháš kazit zábavu!
STÁHNOUT ČÍST
Historický zpravodaj: co se kdy stalo od zrození lidstva ...
Historický zpravodaj Autor: Nickel, Tereza a Plocková, Helena Nakladatel: Extra Publishing EAN: 9788075251831 ISBN: 978-80-7525-183-1 Ilustrace: Fibich, Ondřej Popis: 1× kniha, brožovaná, 128 stran, česky Rozměry: 19 × 19 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání)
Kniha Historický zpravodaj - Co se kdy stalo od zrození ...
Historický zpravodaj Helena Plocková , Tereza Nickel Značka:
SOUVISEJÍCÍ KNIHY