Případ Azazel eBook

Fatimma.cz Případ Azazel Image

INFORMACE

Případ Azazel je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Boris Akunin. Přečtěte si s námi knihu Případ Azazel na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Případ Azazel.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,70 MB

ISBN: 8000014165

POPIS
Na začátku tajemného příběhu je záhadná sebevražda a na konci utržená dívčí ruka s čerstvě navléknutým snubním prstýnkem. Dvě události, které tvoří rámec neuvěřitelných dobrodružství hlavního hrdiny Erasta Petroviče Fandorina, tuctového zapisovatele u kriminální policie, jenž se stal klíčovou postavou při vyšetřování případu Azazel. V něm hrají roli peníze, krvavé i skryté násilí, anarchie, vášnivá touha i nevinný cit. A možná se rozhoduje o samotném osudu Ruska - píše se poslední čtvrtina 19. století.
STÁHNOUT ČÍST
Boris Akunin | OSOBNOSTI.cz
Obsah: Případ Azazel První kniha série Erast Fandorin. Napínavý detektivní román je zasazen do 70. let 19. století, kdy v carském Rusku vládl Alexandr II.
Případ Azazel - Boris Akunin, 2004, pevná vazba, český ...
Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY