Případ Azazel eBook

Fatimma.cz Případ Azazel Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Případ Azazel! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Případ Azazel a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Případ Azazel.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,72 MB

ISBN: 8000014165

POPIS
Na začátku tajemného příběhu je záhadná sebevražda a na konci utržená dívčí ruka s čerstvě navléknutým snubním prstýnkem. Dvě události, které tvoří rámec neuvěřitelných dobrodružství hlavního hrdiny Erasta Petroviče Fandorina, tuctového zapisovatele u kriminální policie, jenž se stal klíčovou postavou při vyšetřování případu Azazel. V něm hrají roli peníze, krvavé i skryté násilí, anarchie, vášnivá touha i nevinný cit. A možná se rozhoduje o samotném osudu Ruska - píše se poslední čtvrtina 19. století.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Případ Azazel (Boris Akunin) | Martinus
Případ Azazel , Kniha (1998), Boris Akunin . Astrologie online Osobní horoskop (radix) Partnerský horoskop Tranzitní horoskop Psychologická astrologie Online výpočty
Boris Akunin | OSOBNOSTI.cz
Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY