Cesta bojovníka eBook

Fatimma.cz Cesta bojovníka Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Cesta bojovníka! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Cesta bojovníka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Cesta bojovníka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,99 MB

ISBN: 9788020422484

POPIS
Známý britský virtuos kung-fu Chris Crudelli zcestoval svět, aby se učil od mistrů bojových umění z první ruky. Své poznatky vtělil do unikátní obrazové publikace, která přináší fundované informace o všech známých bojových stylech počínaje starodávnými bojovými uměními Indie a Číny a konče soudobými sebeobrannými technikami a olympijskými sporty. Encyklopedické pasáže se střídají s fotoreportážemi ze zákulisí života učitelů a jejich žáků.Vedle četných ukázek zbraní a zbroje nechybí ani nástin historických a kulturních podmínek jednotlivých regionů a zemí, v nichž se zrodila nepřeberná škála stylů a tradic.
STÁHNOUT ČÍST
RECENZE Cesta bojovníka: Tenhle bojovník míří do síně ...
Do téhle síně zapomenutých děl zjevně ústí i Cesta bojovníka. Za týden si z ní i nejpečlivější divák vybaví jen „sáňkování s řemdihem", jak lze shrnout variaci na bondovskou horskou jízdu, lehce morbidní přišívání oka a boj s medvědem. Za rok už nic, ba ani to, koho držel v kině za ruku.
Cesta bojovníka / Pathfinder (2007) | ČSFD.cz
Millmanova první kniha o duševním rozvoji, Cesta pokojného bojovníka, je zčásti autobiografická fikce zasazená do doby, kdy autor studoval na vysoké škole. Při prvním vydání se kniha neprodávala příliš dobře, ale když ji Hal Kramer vydal znovu a pomohl jí stát se bestsellerem.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY