Cesta bojovníka eBook

Fatimma.cz Cesta bojovníka Image

INFORMACE

Cesta bojovníka je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Chris Crudelli. Přečtěte si s námi knihu Cesta bojovníka na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Cesta bojovníka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,64 MB

ISBN: 9788020422484

POPIS
Známý britský virtuos kung-fu Chris Crudelli zcestoval svět, aby se učil od mistrů bojových umění z první ruky. Své poznatky vtělil do unikátní obrazové publikace, která přináší fundované informace o všech známých bojových stylech počínaje starodávnými bojovými uměními Indie a Číny a konče soudobými sebeobrannými technikami a olympijskými sporty. Encyklopedické pasáže se střídají s fotoreportážemi ze zákulisí života učitelů a jejich žáků.Vedle četných ukázek zbraní a zbroje nechybí ani nástin historických a kulturních podmínek jednotlivých regionů a zemí, v nichž se zrodila nepřeberná škála stylů a tradic.
STÁHNOUT ČÍST
Autor - Millman - Dan Millman | Knihy.ABZ.cz
Cesta Rusiče - Tvoje cesta - Cesta bojovníka. Co je to bojovník? Voják - vyslanec lidí- náRODa, obránce vlasti-RODiny a příRODy. Bojovník, to je stav ducha, v němž nikdy nezemře. V nové éře - éře informační války, kdy zbraní a cílem je lidská mysl, se musí bojovník stát nejen vojákem ve zbrani, ale i bojovníkem ducha.
Cesta bojovnika dvd | Sleviste.cz
Cesta bojovníka DVD (Pathfinder) Amerika šest století před první Kolumbovou cestou. Na klidné pobřeží přijíždějí vikingští nájezdníci a bezohledně plení, zabíjejí a zotročují. Stejně náhle jak se objeví, tak také zmizí, a zůstane po nich jen malý, nebojácný chlapec.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY