Dokonalý trávník eBook

Fatimma.cz Dokonalý trávník Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dokonalý trávník! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dokonalý trávník a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Dokonalý trávník.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,22 MB

ISBN: 9788075496874

POPIS
Praktická příručka o pěstování trávníku nabízí rady a tipy pro zahrádkáře a podrobně popisuje, jak připravit půdu a upravit plochu, jaké vybrat osivo, jak ho zapracovat, zalévat, jak pokládat trávníkové koberce na rovině i ve svahu či založit přírodní louku. Samostatné kapitoly se věnují celoroční péči a řešení problémů, jako jsou choroby a škůdci, krtci, hraboši, plevel, prosychající místa či náhrada poškozených trávníkových ploch.
STÁHNOUT ČÍST
Dokonalý trávník - AGRO
Dokonalý trávník; Dokonalý trávník. Platnost: 15.03.2020 - 23.03.2020. Tato akce již byla ukončena. Pravidla a podmínky 🏡🌿 SOUTĚŽ O EXKLUZIVNÍ ZAHRADNÍ DÁRKY 🌿🏡 Mrkněte na náš soutěžní příspěvek na Facebooku. Až ve videu uvidíte kompletně posekaný trávník, vytvořte snímek obrazovky, a obrázek pak ...
Postupy vápnění trávníku pro odstranění mechu - K-domu.cz
Travní koberce Český trávník. Nespornými výhodami námi vypěstovaných travních koberců je jejich neskutečná hustota, díky které je trávník nejen velice měkounký na dotek, ale dokáže velice efektivně hospodařit s vodou během horkých letních dnů a nedochází k nadměrnému rozpalování půdy a odumírání.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY