Mandaly radosti eBook

Fatimma.cz Mandaly radosti Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Mandaly radosti! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Mandaly radosti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Mandaly radosti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,81 MB

ISBN: 9788090468061

POPIS
Oblíbená knížka mandal pro vykreslování - Mandaly radosti se dočkala svého druhého rozšířeného vydání. Jako poděkování všem příznivcům byla rozšířena o dvě nové, originální mandaly.Všech 27 mandal nám umožní ponořit se do svého nitra, lépe poznat sama sebe, vnímat vnitřní radost, která je nezávislá na vnějších okolnostech.Tyto mandaly jsou vhodné i pro děti. Pomáhají jim rozvíjet jejich citlivost, tvořivost, zdravé sebevědomí, schopnost rozhodování a navodit harmonii, klid a radost.
STÁHNOUT ČÍST
Mandaly radosti | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách
Mnoho velikostí meditačních polštářů a sedacích vaků s mandalou pro pohodlné a zdravé sezení. Pohankový polštář, bobík nebo zafu narovná Vaše záda. Pěkné mandaly jako dekorace. Jsme výrobci, spolupracujeme s výtvarníky. SK: vankúše pre meditáciu, relaxáciu. pohánkové šupy.
Mandaly Radosti
Video e-kniha Mandaly radosti patří do edice Ateliéru Mandala III a obsahuje 2 výtvarné lekce, tj. 2 obrázky. Mandaly vyjadřující radost ze života a lásky nám zlepší náladu svými teplými tóny barev nejen při malování, ale kdykoliv se na ně podíváme. Namalujeme si Tanec slunce, opticky rotující mandalu, která nás...více v ukázce Mandala radosti.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY