Vinnetou III eBook

Fatimma.cz Vinnetou III Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vinnetou III! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vinnetou III a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Vinnetou III.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,68 MB

ISBN: 8072640928

POPIS
Nejslavnější indiánský příběh o přátelství, čestnosti a odvaze náčelníka Apačů Vinnetoua a jeho bílého bratra Old Shatterhanda se u nás stal legendou. Příběh vyjde ve třech svazcích v nezkrácené podobě, v nichž naleznete skvělé ilustrace mistra Zdeňka Buriana.
STÁHNOUT ČÍST
Winnetou I-III (3 Bände) - Karel May | Knihy Dobrovský
Vinnetou III.. Do věčných lovišť - Karel May . Kniha - autor Karel May, 412 stran, česky, pevná bez přebalu matná Nejslavnější indiánský příběh o přátelství, čestnosti a odvaze náčelníka Apačů Vinnetoua a jeho bílého bratra Old Shatterhanda se u nás stal legendou. Text vychází v nezkrácené podobě ve třech svazcích s obálkami Gustava Kruma a ilustracemi ...
Winnetou I-III (3 Bände) - Karel May | Knihy Dobrovský
Winnetou is a fictional Native American hero of several novels written in German by Karl May (1842-1912), one of the best-selling German writers of all time with about 200 million copies worldwide, including the Winnetou-trilogy.The character made his debut in the novel Old Firehand (1875).
SOUVISEJÍCÍ KNIHY