Účastenství v civilním soudním řízení eBook

Fatimma.cz Účastenství v civilním soudním řízení Image

INFORMACE

Hledáte knihu Účastenství v civilním soudním řízení? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Účastenství v civilním soudním řízení.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,20 MB

ISBN: 9788087576786

POPIS
Monografie komplexně zpracovává problematiku účastenství v civilním soudním řízení podle právní úpravy účinné od 1. 1. 2014, tedy podle rekodifikační novely občanského soudního řádu a nového zákona o zvláštních řízeních soudních. Soustředí se na vymezení pojmu účastníka a jeho zákonné definice, jakož i na předpoklady účastenství. Dále vykládá instituty procesního společenství účastníků, přistoupení a změny účastníků, hlavní a vedlejší intervence a procesního nástupnictví. Samostatná kapitola je věnována zvláštním procesním subjektům, jako je státní zastupitelství či Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových. Zvláštností knihy jsou komparace s jinými právními úpravami včetně právní regulace Ruska. Publikace nabízí řešení problémů současných civilněprocesních norem, které stále nesou stopy historických okolností svého vzniku, a slouží tak jako účelný zdroj informací pro odbornou právnickou veřejnost.
STÁHNOUT ČÍST
Účastenství v civilním soudním řízení - Renáta Šínová ...
Účastenství v civilním soudním řízení - Šínová Renáta, Juráš Marek . Kniha - autor Marek Juráš; Renáta Šínová, 256 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Monografie komplexně zpracovává problematiku účastenství v civilním soudním řízení podle právní úpravy účinné od 1.1.
Stavební řízení: námitky; účastenství v řízení | Sbírka ...
Účastníci řízení 24.10.2006 Pojem účastenství V civilním soudním řízení se vždy rozhoduje o právech a povinnostech jeho účastníků, nikoliv o právech a povinnostech jiných osob.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY