101 nejdůležitějších otázek - Středověk eBook

Fatimma.cz 101 nejdůležitějších otázek - Středověk Image

INFORMACE

101 nejdůležitějších otázek - Středověk je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Claudia Märtlová. Přečtěte si s námi knihu 101 nejdůležitějších otázek - Středověk na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: 101 nejdůležitějších otázek - Středověk.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,93 MB

ISBN: 8090387379

POPIS
Středověk - co si pod tím slovem představíme? Staletí tuhého feudalismu, křížových výprav, rytířských soubojů, dvorné lásky? Rozmach klášterů, bazilik, katedrál, hradů? Vítězství křesťanství, rozkol církve, nástup kacířství, vznik univerzit? Vznik evropské vzdělanosti, literatury a umění? Jaká vlastně byla epocha mezi roky 500 až 1500, od zániku antiky až po objev Nového světa? Byl středověk dobou temna nebo harmonie? A co pro nás dnes znamená? To a mnohem více se lze dovědět z této knihy vytvořené na popud studentů. Německá autorka Claudia Märtlová, profesorka dějin středověku na univerzitě v Mnichově, ji napsala podle jejich otázek, které jí kladli a jimiž se chtěli dostat k pochopení historické epochy, v níž se rodila moderní Evropa se svou bohatou vědou a kulturou.
STÁHNOUT ČÍST
Středověk - vufind.mzk.cz
Kniha Středověk - 101 nejdůležitějších otázek(Märtlová Claudia) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha.cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu.
Bible 101 nejdůležitějších otázek | Albatrosmedia.cz
Porovnání cen 101 nejdulezitejsich otazek stredovek, srovnání cen 101 nejdulezitejsich otazek stredovek na portálu HLEDEJCENY.cz.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY