Jak bezpečně pěstovat rostliny a chovat zvířata eBook

Fatimma.cz Jak bezpečně pěstovat rostliny a chovat zvířata Image

INFORMACE

Jak bezpečně pěstovat rostliny a chovat zvířata je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Naděžda Drásalová. Přečtěte si s námi knihu Jak bezpečně pěstovat rostliny a chovat zvířata na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Jak bezpečně pěstovat rostliny a chovat zvířata.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,41 MB

ISBN: 9788073574383

POPIS
Obsahem publikace je bezpečnost a ochrana zdraví v zemědělství, a to jak při rostlinné výrobě, tak při chovu zvířat. Autorka se věnuje posloupně všem etapám rostlinné výroby od setí až po sklizeň, neopomíjí ani bezpečnost práce při používání hnojiv a chemikálií. Část publikace zaměřená na chov zvířat zahrnuje péči o malá, střední i velká zvířata, jako například chov koní, skotu včetně ustájení, chov ryb, včel, psů, kožešinových zvířat a další.V knize nechybí ani bezpečnost práce při mechanizačních pracích a použití dalších zařízení, jako například jímek či silážních jam. Publikace obsahuje také rozbor několika autentických pracovních úrazů.
STÁHNOUT ČÍST
Jak bezpečně pěstovat rostliny a chovat zvířata ...
Jak pěstovat hlívu doma a na zahradě: Sklízet můžete už za dva týdny Úžasná polévka, smaženice, guláš, omáčka, ale třeba i karbanátky nebo sekaná. Z hlívy ústřičné se dá v kuchyni připravit téměř cokoliv.
Jak bezpečně pěstovat rostliny a chovat zvířata (Drásalová ...
Všechny informace o produktu Kniha Jak bezpečně pěstovat rostliny a chovat zvířata - Drásalová Naděžda, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jak bezpečně pěstovat rostliny a chovat zvířata - Drásalová Naděžda.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY