Dublin eBook

Fatimma.cz Dublin Image

INFORMACE

Hledáte knihu Dublin? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Dublin.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,18 MB

ISBN: 9788087819425

POPIS
Co byste měli vidětVyčerpávající přehled dublinských zajímavostí: katedrála sv. Patrika, Trinity College a mnohé další. Kam za zážitkyOd stylových irských pubů přes skvělé divadlo až po tradiční irské tance: jak nejlépe využít volný čas.Poznejte místní kulturuGeorgiánská architektura a James Joyce: pomohou vám lépe pochopit historii Dublinu.Praktické radyKde se ubytovat, najíst a jak cestovat: spolehlivá doporučení a rady odborníků.
STÁHNOUT ČÍST
Dublin - Wikipedija
Dublin (po írsky Baile Átha Cliath) je hlavné a najväčšie mesto Írska a zároveň aj najväčšie mesto na ostrove Írsko.Meno mesta je odvodené z írskeho dubh = čierny a linn = mláka, nádrž. Žije tu vyše 527-tisíc obyvateľov (), v aglomerovanej oblasti Greater Dublin Area žije 1 661 185 obyvateľov (r. 2006).Rozloha Dublinu je 114,99 km².
Dublin Airport - Welcome to Dublin Airport Official Website
Dublin Tourism: Tripadvisor has 12,81,949 reviews of Dublin Hotels, Attractions, and Restaurants making it your best Dublin Tourism resource.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY