Jak se stát detektivem eBook

Fatimma.cz Jak se stát detektivem Image

INFORMACE

Jak se stát detektivem je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Silvia Christophová. Přečtěte si s námi knihu Jak se stát detektivem na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Jak se stát detektivem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,15 MB

ISBN: ",

POPIS
Jana jela navštívit svou tetu Karin a ve vlaku se náhodou stala svědkem krádeže aktovky. To se přece ale děje každý den. Když vystoupila z vlaku, najednou na nástupišti uviděla toho zloděje. Nedalo jí to a začala ho tajně pronásledovat....První čtení s poučenímJak již napovídá název, jedná se o edici určenou dětem ve věkové kategorii 8 až 10 let. Knihy jsou přizpůsobené začínajícím čtenářům v mnoha směrech: velikostí písma, délkou jednotlivých příběhu, volbou témat a v neposlední řadě charakterem ilustrací. Každé vyprávění uzavírá vzdělávací dvoustránka, na které se děti srozumitelnou a zároveň poutavou formou dozvědí význam důležitých historických pojmů a mnoho zajímavostí souvisejících s tématem příběhu.
STÁHNOUT ČÍST
Jak se mohu stát soukromým detektivem? | Odpovědi.cz
Jak se stát členy spolku Psí detektiv, z.s.? Společně s registrací do programu Staň se psím detektivem se můžete stát členy spolku Psí detektiv. Pokud se chcete stát členem spolku, přečtěte si stanovy a zaškrtněte toto políčko v registračním formuláři.
Jak se stát detektivem?? - poradna Odpovidat.cz
Tady je 13 základních tipů, jak se chovat, které vám pomohou být oblíbenějšími. 1. Ptejte se. Když někomu nasloucháte, dělejte to na sto procent. Největší chybou je, když se soustředíte jenom na to, co dalšího chcete říct vy sami nebo jak vás ovlivní to, co říká váš protějšek.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY