Pomoc! Jak poskytnout první pomoc psovi eBook

Fatimma.cz Pomoc! Jak poskytnout první pomoc psovi Image

INFORMACE

Pomoc! Jak poskytnout první pomoc psovi je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Michelle Bamberger. Přečtěte si s námi knihu Pomoc! Jak poskytnout první pomoc psovi na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Pomoc! Jak poskytnout první pomoc psovi.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,14 MB

ISBN: 8072055887

POPIS
Nepostradatelná knížka pro každého majitele psa. Každý den se váš pes může ocitnout v naléhavé situaci, proto je neocenitelné mít tuto knihu neustále při sobě.Velmi dobře a srozumitelně zpracovaná kniha o tom, jak svému pejskovi pomoci. Naleznete v ní množství obrázků. Dozvíte se jak zakročit při otravě pejska, jak mu vytvořit improvizovanou dlahu když si zlomí nohu a mnohé další velmi důležité informace. Tato kniha ne nepostradatelnou pomůckou pro všechny pejskaře.
STÁHNOUT ČÍST
Jak psovi po přehřátí organismu poskytnout první pomoc ...
Jak poskytnout psovi první pomoc 60% I když to nikomu nepřejeme, tak každému se může stát, že bude potřebovat psovi poskytnout první pomoc, proto je dobré vědět, jak na to, protože ne vždycky jste v blízkosti veterinární ordinace, aby mohl veterinář hned zakročit.
Jak poskytnout základní první pomoc - wikiHow
První pomoc se také výrazně liší od křečových stavů dospělých. Proto jsme se rozhodli, že si febrilní křeče rozhodně zaslouží celý samostatný článek Neboj se pomoci! Kdy vznikají. Publikováno v Informace, články o první pomoci,Neboj se pomoci! — jak poskytnout první pomoc?,Novinky. Označen Křečové stavy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY