Coco Chanel eBook

Fatimma.cz Coco Chanel Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Coco Chanel! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Coco Chanel a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Coco Chanel.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,37 MB

ISBN: 9788087409343

POPIS
Gabrielle Chanelová (1883–1971) alias Coco Chanel se vyšvihla z chudých poměrů, dosáhla jedinečného společenského úspěchu, způsobila revoluci v dámském odívání a stala se nejvlivnější módní návrhářkou 20. století. Nový životopis této moderní ženy par excellence poukazuje na zásadní novátorství jejího návrhářského stylu. Tématem legend se staly její četné milostné vztahy, jejichž dramatické a tragické podrobnosti často dřívějším životopiscům unikaly: vtipná a uhrančivá Coco byla múzou, patronkou či milenkou Picassa, Dalího, Stravinského a dalších pozoruhodných osobností.Lisa Chaneyová ve své biografii čerpá z nově objevené milostné korespondence. Poprvé rovněž odkrývá zasutá témata jako Coco a drogová závislost, její lesbické vztahy i poměr s německým důstojníkem za druhé světové války. Coco Chanel však též pronikavě zasáhla do vývoje moderního umění a předkládaný životopis líčí její osobnost se všemi nuancemi. Odhaluje tak vnitřní motivaci, tvůrčí energii i skrývaná utrpení této emocionální a často nepochopené ženy.
STÁHNOUT ČÍST
Coco Chanel - Megan Hess | Databáze knih
Koupit Koupit eknihu. Jen málo osobností historie módy o sobě může tvrdit, že jsou stejně vlivní, jako byla Coco Chanel. Od skromných začátků přes mnohé trápení, které na ni v životě čekalo, je její příběh příběhem síly, odhodlání a kreativní vize.
Chanel - levně na Parfum.cz.
Coco Chanel je vselej ustvarjala preprosta, udobna oblačila. Zase je rekla: »Ženskam sem dala svobodo; vrnila sem jim telesa: telesa, ki so bila preznojena zaradi modnih oblek, čipk, steznikov, spodnjega perila in podlog.« Pri ustvarjanju je uporabljala vrste blaga, na primer džersi, ki so bile dotlej namenjene revnim.Njen sloj je povezan z novo podobo ženske 20-ih let: mlada ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY