Modré medailonky II eBook

Fatimma.cz Modré medailonky II Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Modré medailonky II! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Modré medailonky II a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Modré medailonky II.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,75 MB

ISBN: 9788086930206

POPIS
Kniha pamětníků navazuje na první část „Modrých medailonků“. V této druhé části, vernisáži pamětníků jsou prezentovány portréty dosud žijících veteránů, kteří na své aktivní působení na mořích a oceánech již jen nostalgicky vzpomínají. Najdete zde čtrnáct medailonků: Milan Rusňák, kapitán dálné námořní plavby; Počestné avantýry námořníka Jana; S Jindřichem Vodičkou od břehů Berounky do sídla vlády nad Vltavou; Morseovka radisty Vítězslava Schillera; Námořní kapitán v exilu Dalibor Berka; Toulavé boty Kozmíka Josefa; Lodní lékař MUDr. Michal Chromiak; Nezničitelný „motorman“ Láďa Honzátko; Expert v oboru radiokomunikace Jiří Borovička; Další exilový kapitán Josef Štefan Schön; Patriot lodi Vítkovice Josef Konečný; Nepotopitelný bocman Eman Novák; Medailon pro tetičku z Ameriky; a medailonek poslední – Fedorův tmavomodrý svět. Publikace vychází k padesátému výročí vzniku Československé námořní plavby.
STÁHNOUT ČÍST
Modré Medailonky I. - Věčně Živé Námořní Legendy ...
Kniha: Modré medailonky II -- Vernisáž pamětníků - František Ptáček. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ...
Modré medailonky II - luxor.cz
Anglicko-český slovník výtvarného umění: English-Czech Dictionary of Art Terms Jan Baleka kniha
SOUVISEJÍCÍ KNIHY