Vysokohorské túry: Východní Alpy eBook

Fatimma.cz Vysokohorské túry: Východní Alpy Image

INFORMACE

Hledáte knihu Vysokohorské túry: Východní Alpy? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Wolfgang Pusch? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Vysokohorské túry: Východní Alpy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,91 MB

ISBN: 9788072676231

POPIS
Aktuální průvodce velkými vrcholy Východních Alp je knihou nejen na čtení, ale i na snění. Jeho stránky vypovídají o aktuální podobě neustále se měnícího horského světa a současně napovídají, že tento svět slibuje mnoho velkolepých příležitostí i do budoucna.U každé túry fotografie nástupu s grafickým vyznačením cestyMapy v měřítku 1:50 000 u všech trasKlasifikace obtížnosti podle pravidel UIAAPodrobné, vysoce aktuální a ověřené popisy trasNepostradatelná publikace jak pro ambiciózní začátečníky, tak pro vášnivé vysokohorské alpinisty se zkušenostmi z ledového i skalního lezení.
STÁHNOUT ČÍST
Vysokohorské túry - Západní Alpy - Ralf Gantzhorn ...
Vysokohorské túry - Východní Alpy. Celkové hodnocení ... * U každé túry fotografie nástupu s grafickým vyznačením cesty * Mapy v měřítku 1:50 000 u všech tras * Klasifikace obtížnosti podle pravidel UIAA * Podrobné, vysoce aktuální a ověřen.. Zobrazit celý text.
Vysokohorské túry Východní Alpy levně, cena 314 Kč ...
323 Kč Vysokohorské túry Východní Alpy. Aktuální průvodce velkými vrcholy Východních Alp je knihou nejen na čtení, ale i na snění. Jeho stránky vypovídají o aktuální podobě neustále se měnícího horského světa a současně napovídají, že tento svět slibuje mnoho velkolepých příležitostí i do budoucna.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY