Teorie evropské integrace eBook

Fatimma.cz Teorie evropské integrace Image

INFORMACE

Teorie evropské integrace je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Petr Kratochvíl. Přečtěte si s námi knihu Teorie evropské integrace na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Teorie evropské integrace.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,45 MB

ISBN: 8073674670

POPIS
Kniha je základní příručkou pro každého, kdo se zajímá o hlubší analýzu evropského integračního procesu. Autor v ní přehlednou a srozumitelnou formou zpracovává problematiku teorií evropské integrace od nejstarších teorií z poloviny minulého století až po současnost. Kniha obsahuje třináct kapitol, každá z nich přináší v úvodu stručné shrnutí probírané látky a na konci zábavně pojaté kontrolní úkoly a odkazy na literaturu. Publikace je určena zejména studentům oborů evropská studia, mezinárodní vztahy a politologie, bude však přínosná i pro zájemce z řad dalších společenskovědních oborů, jako je sociologie, ekonomie nebo právo, ale i pro diplomaty nebo ty, kdo přicházejí často do styku s prostředím Evropské unie.
STÁHNOUT ČÍST
DOC Vývoj evropské integrace - e-Polis
Teorie evropské integrace . KRATOCHVÍL, Petr. Teorie evropské integrace.Vyd. 1. Praha: Portál, 2008. 218 s. ISBN 9788073674670.
PDF Teorie evropské integrace - obchod.portal.cz
Všechny informace o produktu Kniha Teorie evropské integrace - Petr Kratochvíl, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Teorie evropské integrace - Petr Kratochvíl.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY