Půlnoční vrah eBook

Fatimma.cz Půlnoční vrah Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Půlnoční vrah! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Půlnoční vrah a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Půlnoční vrah.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,15 MB

ISBN: 9788024376196

POPIS
V poklidném městečku řádí masový vrah s perverzními choutkami. Místní jsou zděšení o to víc, že vrahem musí být jeden z nich. Ale kdo? Výbušný starosta, bodrý psychiatr, sympatická zubařka, uťápnutá zahradnice, slavný šéfkuchař, anebo bývalá kurtizána? A kdo je další na řadě? Kdo dostane dopis, ve kterém mu vrah oznámí, že o půlnoci zemře? Případu se ujímá soukromá vyšetřovatelka Tara.
STÁHNOUT ČÍST
Půlnoční vrah Moravská Bastei MOBA, s. r. o.
Půlnoční vrah. Kdo napsal knihu Půlnoční vrah? Autorem je Veronika Černucká. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih.
Pulnocni vrah | Sleviste.cz
V poklidném městečku řádí masový vrah s perverzními choutkami. Místní jsou zděšení o to víc, že vrahem musí být jeden z nich. Ale kdo? Výbušný starosta, bodrý psychiatr, sympatická zubařka, uťápnutá zahradnice, slavný šéfkuchař, anebo bývalá kurtizána? A kdo je další na řadě? Kdo dostane dopis, ve…
SOUVISEJÍCÍ KNIHY