Anglicky snadno a rychle eBook

Fatimma.cz Anglicky snadno a rychle Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Anglicky snadno a rychle! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Anglicky snadno a rychle a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Anglicky snadno a rychle.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,13 MB

ISBN: 9788025128619

POPIS
Potřebujete se naučit nejčastější anglická slovíčka a fráze? Nebo si je v krátkém čase osvěžit? Pomůže vám titul Anglicky snadno a rychle.Slovíčka najdete seřazená abecedně v pořadí anglický název s jeho výslovností, český překlad, následuje anglická fráze, ve které je slovíčko typicky využito, za ní pokračuje opět český překlad.K tomu, abyste si lehce osvojili mluvenou podobu výrazů i frází, slouží přiložené audio CD. Nahráli je rodilí mluvčí v různém tempu – tak jak se mluví ve skutečném životě. Stačí, když si nasadíte sluchátka, budete listovat v knize a výslovnost poslouchat.Věříme, že 500 základních slovíček tak zvládnete skutečně snadno a rychle!
STÁHNOUT ČÍST
Feel English - Anglicky snadno a rychle
Anglické fráze na poslední chvíli snadno a rychle! Dovolená je před vámi a vy si neumíte anglicky objednat ani kávu? Neklesejte na mysli! Tato přehledná a tématicky uspořádaná příručka shrnuje slovní zásobu a fráze, které vám dodají jistotu při cestování.
Anglicky doma snadno a rychle | HLEDEJCENY.cz
Španglicky snadno a rychle Spanglish; Španglicky ľahko a rýchlo ... Flor sice neumí anglicky ale o dům se stará pečlivě. Pak nastane zvrat ve vztazích, když se rodina odstěhuje aj s Flor a její dcerou na pláž. Matka si začně Flořinu dceru přivlastňovat, milovat víc jak vlastní děti, kupovat ji drahé dárky, rozmazlovat ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY