Hravé tvoření pro malá stvoření eBook

Fatimma.cz Hravé tvoření pro malá stvoření Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hravé tvoření pro malá stvoření! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hravé tvoření pro malá stvoření a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Hravé tvoření pro malá stvoření.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,56 MB

ISBN: 9788073675240

POPIS
Netradiční a přitom jednoduché výtvarné tvoření, které zaujme jak rodiče a jejich malé děti, tak učitelky mateřských škol a vychovatelky školních družin. Autorky připravily 35 zajímavých projektů zahrnujících techniky práce s textilem, papírem nebo ovčím rounem. Součástí každého projektu je i jednoduchá hra, která přirozeně rozvíjí téma výtvarné tvorby. Radost ze společného tvoření i z originálních obrázků, malovaných triček, hraček a jiných milých drobností si užijí malí i velcí.
STÁHNOUT ČÍST
Hravé tvoření pro malá stvoření - Veronika Kirchnerová ...
Název: Hravé tvoření pro malá stvoření. Autor: Rubešová Radka, Kirchnerová Veronika, Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Naučná literatura - předškoláci; ISBN: 978-80-262-0631-6. EAN: 9788026206316. Objednací kód: NA298352
Hravé tvoření | Výtvarná výchova
Hravé tvoření pro malá stvoření. Veronika Kirchnerová, Radka Rubešová. Netradiční a přitom jednoduché výtvarné tvoření, které zaujme jak rodiče a jejich malé děti, tak učitelky mateřských škol a vychovatelky školních družin.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY