Sportovní hry II eBook

Fatimma.cz Sportovní hry II Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Sportovní hry II! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Sportovní hry II a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Sportovní hry II.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,26 MB

ISBN: 8024713306

POPIS
Ve druhém díle úspěšné knihy Sportovní hry přinášíme všem sportovním nadšencům, hráčům i divákům, trenérům mládeže, učitelům a vychovatelům, studentům tělesné výchovy či novinářům základní údaje o 36 známých i neznámých sportovních hrách, ve kterých hráči k ovládání míče, puku či jiného společného předmětu používají hokejku, raketu, pálku nebo jiné hrací náčiní. U jednotlivých her se autor zabývá jak herními úkoly, způsoby získávání bodů, hrací dobou, standardními situacemi při hře, chováním k soupeři a tresty za porušení pravidel, tak i krátkou, ale velmi zajímavou historií, spolu s výčtem úspěchů našich sportovců v té které sportovní hře. Text je vhodně doplněn názornými obrázky hřišť a hracího náčiní.
STÁHNOUT ČÍST
Najlacnejsie sportovni hry ii | Sleviste.cz
Paper Golf II EX, online hry - sportovní hry zdarma Čeština. 1 425 online. Online hry; Počítačové hry:):) Čekám na vaše zadání... erotické hry; hry pro dospělé ...
Najlacnejsie sportovni hry ii | Sleviste.cz
Sportovní vozy - inzerce sportovních aut | Auta, prodej, bazar Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s využitím souborů cookie a nezbytných osobních údajů pro analýzu, individuální obsah a reklamy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY