Sportovní hry II eBook

Fatimma.cz Sportovní hry II Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Sportovní hry II! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Sportovní hry II a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Sportovní hry II.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,21 MB

ISBN: 8024713306

POPIS
Ve druhém díle úspěšné knihy Sportovní hry přinášíme všem sportovním nadšencům, hráčům i divákům, trenérům mládeže, učitelům a vychovatelům, studentům tělesné výchovy či novinářům základní údaje o 36 známých i neznámých sportovních hrách, ve kterých hráči k ovládání míče, puku či jiného společného předmětu používají hokejku, raketu, pálku nebo jiné hrací náčiní. U jednotlivých her se autor zabývá jak herními úkoly, způsoby získávání bodů, hrací dobou, standardními situacemi při hře, chováním k soupeři a tresty za porušení pravidel, tak i krátkou, ale velmi zajímavou historií, spolu s výčtem úspěchů našich sportovců v té které sportovní hře. Text je vhodně doplněn názornými obrázky hřišť a hracího náčiní.
STÁHNOUT ČÍST
FSpS:bk2222 Sportovní hry II - Informace o předmětu
Sportovní hry II . VACENOVSKÝ, Pavel, Tomáš VENCÚRIK, Martina BERNACIKOVÁ a Eduard HRAZDÍRA. Sportovní hry II. Brno: Masarykova univerzita, 2014. s. nestránkováno, 39 s. ISBN 978-80-210-7188-9. Další formáty: BibTeX LaTeX RIS } Základní údaje ...
Sportovní hry na PlayStation 2 | Konzoleahry.cz
Zahrajte si nejnovější sportovní hry, které jsou rozděleny hned do několika kategorií. Mezi nimi dominují hlavně fotbal a hokej, ale i spousta dalších her.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY