Dřevo v domácnosti eBook

Fatimma.cz Dřevo v domácnosti Image

INFORMACE

Dřevo v domácnosti je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jiří Holan. Přečtěte si s námi knihu Dřevo v domácnosti na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Dřevo v domácnosti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,82 MB

ISBN: 8073660490

POPIS
Cílem této knížky je informovat čtenáře o možnostech údržby, ochrany a úpravy dřevěných výrobků v domácnosti. V úvodu je probrána stavba a vlastnosti dřeva především z hlediska přirozené trvanlivosti a vztahu k působícím fyzikálním a biotickým činitelům. Autoři uvádějí přehled faktorů způsobujících degradaci dřeva (dřevokazný hmyz, houby, koroze dřeva atd.). Následující část je již zaměřena na samotnou ochranu dřeva. Jsou zde popsány všeobecné zásady ochrany i její vhodné prostředky. Rozsáhlá kapitola pojednává o povrchové úpravě výrobků ze dřeva, jsou zde uvedeny nejpoužívanější druhy nátěrových hmot, nechybí ani informace o tom, které nátěry jsou nejvhodnější pro jednotlivé druhy dřeva. Závěr knihy je zaměřen na renovaci starého nábytku.
STÁHNOUT ČÍST
Dřevo jako příjemný společník v domácnosti - Novinky.cz
Dřevo v domácnosti. Dřevěný nábytek a doplňky pro váš interiér. 9 fotografií ...
Home - nanokosmetika pro domácnosti - Pikatec
Dřevo na uzení nemusí být zcela suché, jako běžné palivové dřevo. Naopak nevhodné dřevo k uzení masa je měkké jehličnaté dřevo, které díky smole v nich dodává uzenému masu terpentýnový zápach. Zcela nevhodné jsou pak odřezky z truhlářské výroby, obsahující lepidla či pojiva apod.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY