Keltská moudrost eBook

Fatimma.cz Keltská moudrost Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Keltská moudrost! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Keltská moudrost a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Keltská moudrost.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,15 MB

ISBN: 9788073063948

POPIS
Keltská tradice je v současné době předmětem značného zkoumání a přitahuje i pozornost veřejnosti. Důvodem je touha lidí poznávat odkaz předků prostřednictvím mýtů, rituálů a písní. Keltská tradice je navíc výrazně propojena s přírodou a umožňuje člověku dostat se do souladu s prostředím, v němž žije. Caitlín Matthewsová je autorkou mnoha knih zaměřených na keltskou kulturu a pořádá přednášky v různých zemích světa. Její dílo Keltská moudrost je zasvěceným pohledem na oslavy čtyř ročních období v dávných dobách. Autorka popisuje, jak se mají provádět rituály oznamující příchod jednotlivých období, dále nás seznamuje s legendami a písněmi a také předkládá náměty k meditaci. Ke knize je připojena sada totemových karet se zvířaty, které se využívají při rituálech k rozjímání o síle přírody působící na náš život. A doplněk v podobě Kříže sv. Brighid v sobě skrývá tajemství keltské tradice a navíc je i zajímavou ozdobou, která potěší každou ženu!
STÁHNOUT ČÍST
Tajuplná keltská jména od A do Z - 2. díl
Keltská moudrost levně 15 Kč Přívěšek keltský triquetra Trikvetra je ochranný symbol vyjadřující propletený uzel v kruhu jako trojitá, nikdy nekončící ochrana osudu před negací a cizími vlivy.
Keltská moudrost - Caitlín Matthews, pevná vazba, český ...
A co o vás stará keltská moudrost říká? Článek. Keltové a zvláště jejich kněží, druidi, měli se stromy a keři velmi silné pouto, a proto podle nich určovali životní vzorec člověka. Jednotlivá stromová znamení byla určena na základě přírodních cyklů a lunárního roku a vznikl tak tento horoskop. Ve kterém ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY