Cizí dítě eBook

Fatimma.cz Cizí dítě Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Cizí dítě! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Cizí dítě a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Cizí dítě.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,33 MB

ISBN: 9788020714695

POPIS
Není zvykem, aby byl hlavní hrdina v díle prakticky nepřítomen: v dlouho očekávaném románu Cizincovo dítě se to stalo – a perfektně to funguje. Cecil Teucer Valance, „horolezec, veslař a svůdce“, ale zejména plodný básník, prosvištěl svým vlastním životem jako kometa, životy druhých však zásadním způsobem ovlivňuje ještě řadu let.Příběh začíná jednoho léta v téměř ještě viktoriánské Anglii, kdy si mladý student Cambridge George přivede domů do rodinné vily na návštěvu svého urozeného přítele – a rovněž velice tajnou lásku – Cecila; osudovým je toto setkání zejména pro jeho šestnáctiletou sestru Daphne, pro kterou zde začíná cesta na zámek Corley, do zlaté klece mondénní aristokracie, a ještě dál. Stejně jako v předchozím románu staví autor příběh z jednotlivých „dějství“ oddělovaných dlouhými časovými úseky. S dobou se tu však mění i vypravěči, z nichž každý z příběhu Cecila a Daphne zná pouze určitou část.
STÁHNOUT ČÍST
„Dvacet let jsem vychovával cizí dítě!" | Supermámy
Strčí-li si dítě do ucha cizí těleso, můžeme zasáhnout sami pouze tehdy, když půjde například o papírek, který vyčnívá ze zvukovodu a dítě spolupracuje. Rodič vezme pinzetu, papírek do ní uchopí a vytáhne. Ve všech ostatních případech je nutné opět co nejdříve navštívit lékaře.
Cizí holka (TV film) (1984) | ČSFD.cz
Ministerstvo vnitra bylo zřízeno na základě zákona č. 2/1969 Sb., o zřízení ministerstev a jiných ústředních orgánů státní správy České republiky, ve znění pozdějších předpisů. Ministerstvo vnitra je orgánem státní správy pro vnitřní věci, zejména pro veřejný pořádek a další věci vnitřního pořádku a bezpečnosti ve vymezeném rozsahu, včetně ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY