Deset zaručených způsobů jak neuspět v podnikání eBook

Fatimma.cz Deset zaručených způsobů jak neuspět v podnikání Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Deset zaručených způsobů jak neuspět v podnikání! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Deset zaručených způsobů jak neuspět v podnikání a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Deset zaručených způsobů jak neuspět v podnikání.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,77 MB

ISBN: 9788072612154

POPIS
Kniha někdejšího prezidenta firmy Coca-Cola představuje základní chyby a nebezpečné typy chování, které dlouhodobě vedou k zásadním problémům a pro podniky mohou znamenat katastrofu. Neochota podstupovat rizika, nepružnost, izolace manažerů od každodenního provozu, spoléhání na externí konzultanty, nebezpečí byrokracie, nekonzistentní firemní komunikace – to jsou jen některá z rizik, na něž kniha upozorňuje s využitím příkladů z podnikové praxe i z každodenního života. Autor klade důraz na "lidskou stránku" podnikání, na vlastnosti a chování manažerů, protože chyb se nedopouštějí podniky, ale jednotlivci. Pokud se podniky či manažeři začínají řídit jedním nebo více z popsaných "přikázání", ocitají se na cestě vedoucí k jistému krachu.
STÁHNOUT ČÍST
Management Press - Autoři - Donald Keough
Knihy autora Donald R. Keough v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků.
Kniha Deset zaručených způsobů jak neuspět v podnikání ...
knihy. deset zaruČenÝch zpŮsobŮ, jak neuspĚt v podnikÁnÍ donald r. keough tajnÝ jazyk byznysu. 10 nejdraŽŠÍch manaŽerskÝch chyb. kevin hogan
SOUVISEJÍCÍ KNIHY