Matika pro spolužáky: Funkce eBook

Fatimma.cz Matika pro spolužáky: Funkce Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Matika pro spolužáky: Funkce! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Matika pro spolužáky: Funkce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Matika pro spolužáky: Funkce.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,55 MB

ISBN: 9788088255062

POPIS
Učebnice je standardně určena pro druhé ročníky středních škol. Zahrnuje látku funkcí. Vše je vysvětleno přátelskou formou a studentovi učebnice vysvětluje, k čemu mu bude matematika v běžném životě. K procvičení slouží i QR kódy, které studenta přesměrují na webové stránky, kde najde kompletní postup řešení. Učebnice splňuje požadavky Rámcového vzdělávacího programu.
STÁHNOUT ČÍST
Matika pro spolužáky - Funkce - Pracovní sešit - Marek ...
6 důvodů, proč nakupovat produkty Matika pro spolužáky na Alza.cz. Zboží Matika pro spolužáky skladem umíme doručit už v den objednávky! Doručujeme i o víkendu. Široká síť prodejen a Alzaboxů (odběrný míst) po celé České republice. Máme pořádně širokou nabídku produktů i doplňkových služeb.
Matika pro spolužáky - Funkce - Pracovní sešit - Marek ...
Kupte knihu Matika pro spolužáky Funkce Učebnice (Marek Liška, Tomáš Valenta, Lukáš Král) za 311 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY