Logopedické pexeso a obrázkové čtení C-S-Z-Č-Š-Ž eBook

Fatimma.cz Logopedické pexeso a obrázkové čtení C-S-Z-Č-Š-Ž Image

INFORMACE

Hledáte knihu Logopedické pexeso a obrázkové čtení C-S-Z-Č-Š-Ž? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Bohdana Pávková? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Logopedické pexeso a obrázkové čtení C-S-Z-Č-Š-Ž.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,81 MB

ISBN: 9788026613664

POPIS
Učení je zábava - procvičte s dětmi výslovnost obtížných hlásek!Publikace Logopedické pexeso a obrázkové čtení obsahuje:obrázkové čtení (příběhy z přírody, vybraná slova k procvičení výslovnosti hlásek C-S-Z-Č-Š-Ž jsou v textu nahrazena obrázky)logopedické pexesoLogopedické pexeso je možné použít při nápravě řeči k procvičení již vyvozených hlásek C-S-Z-Č-Š-Ž.Dítě při hře pojmenovává obrázky, a tím si výslovnost hlásky procvičí. V obrázkovém čtení se naučené a procvičené hlásky upevňují, čímž se usnadňuje jejich užívání v plynulé řeči. Dítěti přečteme celý text, ve kterém je zvýšená frekvence sledované hlásky, aby dítě mělo vzor správné výslovnosti i užití správných mluvnických tvarů. Dítě pojmenuje názvy obrázků vyčleněných na okraji stránky. Potom mu čteme takové mluvní celky, které je schopné si zapamatovat, a dítě po nás opakuje. Při předčítání bychom neměli zapomínat na měkké hlasové nasazení, správnou výslovnost, přiměřenou hlasitost a tempo. Snažme se, aby naše česká řeč byla líbivá, ať děti mají v nás dospělých správný vzor k napodobení. Začínající čtenáři si mohou texty číst sami.
STÁHNOUT ČÍST
Logopedické pexeso a obrázkové čtení C-S-Z-Č-Š-Ž - Česká ...
Všechny informace o produktu Kniha Logopedické pexeso a obrázkové čtení C - S - Z - Č - Š - Pávková Bohdana, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Logopedické pexeso a obrázkové čtení C - S - Z - Č - Š - Pávková Bohdana.
Logopedické pexeso a obrázkové C-S-Z-Č-Š-Ž | Sleviste.cz
Logopedické pexeso a obrázkové čtení C-S-Z-Č-Š-Ž. Publikace poslouží k procvičení výslovnosti problematických hlásek C-S-Z-Č-Š-Ž. Rodiče mohou se svými dětmi hrafou formou pilovat slovní spojení, která jsou obvykle obtížná.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY