Věci, které dobře známe, do říkanky zamícháme eBook

Fatimma.cz Věci, které dobře známe, do říkanky zamícháme Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Věci, které dobře známe, do říkanky zamícháme! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Věci, které dobře známe, do říkanky zamícháme a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Věci, které dobře známe, do říkanky zamícháme.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,42 MB

ISBN: 9788026212553

POPIS
Publikace je určená zejména pedagogům v mateřských školách a dětských skupinách, mateřských centrech, případně rodičům předškolních dětí. Obsahuje množství nápadů a aktivit – říkanek, rytmizací, melodizací, pohybových či relaxačních her a improvizací, v nichž hlavní roli sehrávají předměty každodenní potřeby. Vazba slov a slovních spojení na rytmus, melodii a pohyb přirozeně a hravě podporují u dětí seznamování se s novými slovy, napomáhá procvičovat již známé výrazy, rozvíjet paměť i dětský řečový projev.
STÁHNOUT ČÍST
věci, které dobře známe, do říkanky zamícháme od 172 Kč ...
Všechny informace o produktu Kniha věci, které dobře známe, do říkanky zamícháme, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze věci, které dobře známe, do říkanky zamícháme.
Věci, které dobře známe, do říkanky zamícháme (Ladislava ...
0 hodnocení Věci, které dobře známe, do říkanky zamícháme 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. ... Recenze produktu Věci, které dobře známe, do říkanky zamícháme. Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY