Háčkovaní ptáčci eBook

Fatimma.cz Háčkovaní ptáčci Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Háčkovaní ptáčci! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Háčkovaní ptáčci a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Háčkovaní ptáčci.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,23 MB

ISBN: 9788073594824

POPIS
Pusťte se do háčkování téhle pestrobarevné party a budete veselí jako papoušek. Užijete si zábavy jako tučňáci, co se kloužou po krách. Na svou práci pak můžete být pyšní jako páv, a pokud jste moudří jako sova, budete se řídit našimi návody a pracovními postupy.Každého ptáčka můžete vyrobit ve čtyřech různých velikostech – od mrňousů až po obříky -, takže máte k dispozici přes 160 různých vzorů. Vyberte si první z nich a můžete začít. A nebojte se, žádné složité postupy vás nečekají. Jednotlivé modely jsou rozdělené podle stupně obtížnosti, ale všechny jistě zvládne i začátečník.Tyhle ptačí krasavečky si zkrátka zamilujete. Nejen proto, že jsou tak legrační, pestří a hebcí na omak, ale také proto, že jsou hotoví raz dva. A jak vyrobíte jednoho, uvidíte, že vám to nebude stačit, a pustíte se hned do dalšího, a do dalšího... až jich bude celé zábavné hejno. Ptačí hejno vám ozdobí stůl, dětský pokoj, nebo od vás odletí jako originální dárek.
STÁHNOUT ČÍST
Háčkovaní ptáčci - Lordová Kerry - Megaknihy.cz
Jednotlivé záznamy s odkazem jsou do tohoto katalogu ručně přidávané, kontrolované a aktualizované. email: hackovaninavody(zavináč)gmail.com Adminka webu ...
Háčkovaní ptáčci - Lordová Kerry | Knihy Dobrovský
Háčkovaní ptáčci: 160 návodů podle obtížnosti. Háčkování je nenáročný koníček i příjemný relax. Nepotřebujete drahé vybavení ani zvláštní prostor a techniku se naučíte celkem rychle. Stačí dobrý návod, pár klubek příze a háček.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY