Praktický průvodce kreslení - Manga eBook

Fatimma.cz Praktický průvodce kreslení - Manga Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Praktický průvodce kreslení - Manga! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Praktický průvodce kreslení - Manga a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Praktický průvodce kreslení - Manga.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,82 MB

ISBN: 9788025612446

POPIS
Výrazný kreslířský styl komiksů manga je ve světě oblíben pro své atraktivní dynamické postavy a stylový výtvarný výraz. V této knize vás autor a ilustrátor Peter Gray seznámí s celým postupem kreslení manga, od základních rysů tváří až po kompletní postavy hrdinů a roboty v akci. Ať už jste zkušený kreslíř, anebo naprostý začátečník, lekce a cvičení uvedená metodou krok za krokem i užitečné rady vám pomohou dosáhnout překvapivých výsledků.
STÁHNOUT ČÍST
Praktický průvodce kreslení - Manga | Prodej knih
Manga - Praktický průvodce kreslení 4.5. 1 recenze ; Výrazný kreslířský styl komiksů manga je ve světě oblíben pro své atraktivní dynamické postavy a stylový výtvarný výraz. V této knize vás autor a ilustrátor Peter Gray seznámí s celým postupem kreslení manga, od základních rysu tváří až po kompletní postavy ...
Manga - Praktický průvodce kreslení: Praktický pruvodce ...
Manga - Praktický průvodce kreslení. GRAY Peter. do 2 týdnů. 99 Kč 89 Kč. Výrazný kreslířský styl komiksů manga je ve světě oblíben pro své atraktivní dynamické postavy a... 100 Manga Artists. autor neuveden.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY