Filosofie v období středověku eBook

Fatimma.cz Filosofie v období středověku Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Filosofie v období středověku! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Filosofie v období středověku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Filosofie v období středověku.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,94 MB

ISBN: 9788072983582

POPIS
Autor předkládá v této knize souvislý esej o komplexní historičnosti středověké filosofie v jejích institucionálních a politických rámcích. De Liberova kniha je významnou měrou zaměřena polemicky proti obvyklým synoptickým prezentacím „středověkého myšlení" v singuláru; autorovým úmyslem rozhodně není podat učebnicově vyrovnaný přehled všech významných postav a témat. Jeho hlavní snahou je představit různé konstelace toho, jak staletími označovanými za středověká procházelo antické dědictví a získávalo – v křesťanském, islámském i židovském kulturním prostředí – nové akcenty a podoby.
STÁHNOUT ČÍST
Renesanční filosofie - Filozofická fakulta MU
Kupte knihu Filosofie v období středověku od Alain de Libera na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %
10a Rozvoj evropské filosofie v období humanismu a ...
Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím" nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY