Kanár eBook

Fatimma.cz Kanár Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kanár! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kanár a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Kanár.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,70 MB

ISBN: 8024717573

POPIS
Kanárek - každý z nás si představí hlavně jeho pěvecké nadání. Ale kanárek je také velmi zábavný a čilý společník, jehož pozorováním můžete trávit celé hodiny. Naučíme vás, jak si správného kanára vybrat a hlavně jak mu zajistit optimální životní podmínky - dostatečně velkou a správně zařízenou klec, společnost, zábavu a také na čem si kanár pochutná a co mu bude prospěšné. To vše je doplněno informacemi o každodenní péči, první pomoci a výchově mláďat. Na závěr knihy jsou zařazeny dvě stránky určené dětem. Preklad: Jitka KoubkováZ obsahu:PůvodFascinující schopnostiTakoví jsou kanářiPestrá paleta barevVolba partneraVhodný příbytek pro kanáryVybírejte s rozvahou
STÁHNOUT ČÍST
Zlatý kanár - Wikipedie
Kanár je prvním drobným ptákem, který byl v Evropě domestikován. Další druhy malých ptáků, které člověku dávaly jen potěchu, začaly být v zajetí cílevědomě množeny o téměř čtyři století poz­ději! Di­voký kanár - zelený ptáček s jásavým zpěvem - má domov na Kanár­ských ostrovech.
Jak odchovávat barevné kanáry: Důležité je načasování i ...
Dobře maskované hnízdo staví kanár divoký ve větvích, ale bylo popsáno jeho umístění v trsech plodných banánovníků. Zbarvením skořápky ani průběhem hnízdění se neliší od domácích kanárů. Krmení: Směs semen s vápníkem a vitamíny.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY