Koupelna a WC eBook

Fatimma.cz Koupelna a WC Image

INFORMACE

Koupelna a WC je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Koupelna a WC na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Koupelna a WC.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,37 MB

ISBN: 8072363905

POPIS
V koupelně se cítíme dobře, pouze když optimálně využijeme daný prostor a dobře rozčleníme jednotlivé sanitární části. Proto je jak při stavbě nové koupelny, tak při její modernizaci důležité zdařilé naplánování půdorysu. Položení potrubí, připojení zařizovacích předmětů, pokládání dlažby a obkládání stěn – to vše můžeme zvládnout sami a ušetřit tak hodně peněz. Tato příručka uvádí vhodné materiály a pracovní postupy a na více než 250 barevných fotografiích krok za krokem vysvětluje, jak lze profesionálně vybudovat koupelnu. Dalšími tématy jsou zařízení koupelny, připevnění zrcadel atd. Zmíněny jsou i příslušné předpisy pro elektroinstalace v mokrých prostorech.
STÁHNOUT ČÍST
KOUPELNA A WC | iFantazie.cz
Koupelna a WC Příslušenství a doplňky do koupelen a na WC naleznete zde. Mezi koupelnové doplňky se řadí různé držáky, poličky, předložky a podložky do vany.
Designové vybavení do koupelny a WC | Domio.cz
Koupelna a WC. Vybavení do koupelny a WC. Háčky a věšáky Koupelnové košíky Koupelnové poličky Dávkovače na mýdla Kosmetická zrcátka Doplňky do koupelny Koše na prádlo Držáky toaletního papíru ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY