Příběhy Tóry eBook

Fatimma.cz Příběhy Tóry Image

INFORMACE

Příběhy Tóry je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jan Divecký. Přečtěte si s námi knihu Příběhy Tóry na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Příběhy Tóry.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,41 MB

ISBN: 9788087186060

POPIS
Kniha Příběhy Tóry (patnáct biblických zamyšlení) Jana Diveckého přibližuje čtenářům:základní příběhy Starého zákona s výkladem nejvýznamnějších židovských rabínů-komentátorů (Maimonides, Nachmanides, Raši, …)kapitoly od Stvoření světa po Mojžíšovo putování pouští seznamují zájemce s obsahem příběhů, důraz je však kladen především na interpretaci významu událostípro snazší pochopení je publikace doplněna slovníkem základních pojmů a přehledem hlavních komentátorů TóryDílo je v našem kontextu výjimečné nejen židovským úhlem pohledu na „obecně známá“ témata, ale také pedagogickým záměrem díla, které v předmluvě ke knize vyzdvihl vrchní zemský rabín Efraim K. Sidon.
STÁHNOUT ČÍST
Skryté příběhy - skrytepribehy.cz
Kniha Příběhy Tóry (patnáct biblických zamyšlení) Jana Diveckého přibližuje čtenářům: základní příběhy Starého zákona s výkladem nejvýznamnějších židovských rabínů-komentátorů (Maimonides, Nachmanides, Raši, …)
Příběhy Tóry - JEWISH E-SHOP
Skryté příběhy | Mobilní hra pro zvídavé děti a hravé rodiče. Stáhni si zdarma aplikaci do chytrého telefonu s OS Android nebo iOS a vydej se ven za dobrodružstvím. Velké osobnosti i malé postavy českých dějin už na tebe čekají a potřebují tvou pomoc.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY