Aljaška eBook

Fatimma.cz Aljaška Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Aljaška! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Aljaška a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Aljaška.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,87 MB

ISBN: 9788025119037

POPIS
Naše vydavatelství pro vás ve spolupráci se světoznámým nakladatelstvím National Geographic připravilo jedinečné turistické průvodce. Vynikají kvalitou, praktičností, vkusným designem a stovkami unikátních fotografií. Ve všech průvodcích naleznete: podrobné popisy a informace o nejnavštěvovanějších památkách a lokalitách v dané zemi či městě doplňující poznatky z historie, kultury a současného života země stovky poutavých, barevných fotografií desítky podrobných, barevných map doporučené trasy pro pěší výlety či projížďky autem vyznačené v mapách vyčerpávající informace o dopravě, možnostech ubytování, restauracích, nákupních možnostech, zábavních podnicích apod.
STÁHNOUT ČÍST
ALJAŠKA A KANADA, Spojené státy americké, Aljaška , 29.08 ...
Aljaška - kompletní průvodce pro vaše cestování. Ceny, doprava, počasí, polární záře, příroda, zajímavosti, dovolená, poznávací zájezd, nejhezčí místa, kam se jet podívat. Aljaška je země mnoha tváří - drsná kráska, krajina ledu, půlnočního slunce i magické polární záře.
Destinace - Aljaška
Aljaška je největší stát USA, sousedí s Kanadou a Ruskem. Chladná oblast je bohatá na naleziště ropy a zemního plynu, důležitou roli v průmyslu Aljašky hraje rybolov a cestovní ruch. Tomu napomáhá několik národních parků a rezervací. Aljaška je domovem nejvyšší hory Ameriky Denali (dříve Mount McKinley) s 6 194 m.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY