Aljaška eBook

Fatimma.cz Aljaška Image

INFORMACE

Hledáte knihu Aljaška? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Bob Devine? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Aljaška.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,48 MB

ISBN: 9788025119037

POPIS
Naše vydavatelství pro vás ve spolupráci se světoznámým nakladatelstvím National Geographic připravilo jedinečné turistické průvodce. Vynikají kvalitou, praktičností, vkusným designem a stovkami unikátních fotografií. Ve všech průvodcích naleznete: podrobné popisy a informace o nejnavštěvovanějších památkách a lokalitách v dané zemi či městě doplňující poznatky z historie, kultury a současného života země stovky poutavých, barevných fotografií desítky podrobných, barevných map doporučené trasy pro pěší výlety či projížďky autem vyznačené v mapách vyčerpávající informace o dopravě, možnostech ubytování, restauracích, nákupních možnostech, zábavních podnicích apod.
STÁHNOUT ČÍST
ALJAŠKA A KANADA, Spojené státy americké, Aljaška , 29.08 ...
Aljaška je nejsevernějším státem Ameriky.Zároveň patří k těm největším, protože její rozloha je přes 1,7 milionů kilometrů čtverečních. Jejími sousedy jsou kanadský Yukon, Britská kolonie a také vodní plochy v podobě Tichého oceánu a Severního ledového oceánu.
Aljaška, z které mrazí. Lososí hostina pro medvědy na ...
Aljaška ukrývá bezpočet dřevěných srubů lovců či zlatokopů. Některé z nich dýchají stoletou historií, jiné prošly rukama nedávných kutilů. Osobně se domnívám, že sruby, které dnes považujeme za vynález amerických zálesáků, tito zálesáci jen převzali od ruských osadníků, kteří byli na Aljašce před nimi.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY