Aljaška eBook

Fatimma.cz Aljaška Image

INFORMACE

Aljaška je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Bob Devine. Přečtěte si s námi knihu Aljaška na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Aljaška.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,52 MB

ISBN: 9788025119037

POPIS
Naše vydavatelství pro vás ve spolupráci se světoznámým nakladatelstvím National Geographic připravilo jedinečné turistické průvodce. Vynikají kvalitou, praktičností, vkusným designem a stovkami unikátních fotografií. Ve všech průvodcích naleznete: podrobné popisy a informace o nejnavštěvovanějších památkách a lokalitách v dané zemi či městě doplňující poznatky z historie, kultury a současného života země stovky poutavých, barevných fotografií desítky podrobných, barevných map doporučené trasy pro pěší výlety či projížďky autem vyznačené v mapách vyčerpávající informace o dopravě, možnostech ubytování, restauracích, nákupních možnostech, zábavních podnicích apod.
STÁHNOUT ČÍST
Aljaška: zajímavosti a extrémy, které vás překvapí!
Zájezd Aljaška a Yukon Prožijte životní dobrodružství v pravé divočině na jednom z nejodlehlejších míst planety. Divoká zvěř v čele s všudypřítomnými medvědy, majestátní ledovce, divoké řeky a šestitisícové hory.
Krásy Aljašky - Adventura.cz - poznávací dovolená ...
Aljaška - ekonomika a ceny. 90% příjmů jde z ropy. Aljaška ani nevybírá státní daně a naopak vyplácí dividendy. To je pravý opak toho, co dělá většina států. Problém je v tom, že ropa dochází a její cena momentálně hodně klesá.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY