Passt schon! 2 - metodická příručka se 3 CD eBook

Fatimma.cz Passt schon! 2 - metodická příručka se 3 CD Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Passt schon! 2 - metodická příručka se 3 CD! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Passt schon! 2 - metodická příručka se 3 CD a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Passt schon! 2 - metodická příručka se 3 CD.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,25 MB

ISBN: 9788086195933

POPIS
Passt schon! je moderní čtyřdílná učebnice němčiny na úrovni A1–B1 podle SERR. Passt schon! obsahuje učebnici s integrovaným pracovním sešitem a metodickou příručku pro učitele. Passt schon! doplňují audionahrávky na CD, přílohy a testy.Metodická příručka obsahuje kromě námětů práce s jednotlivými cvičeními v učebnici a v pracovním sešitě i transkripci nahrávek a řešení cvičení. Metodická příručka usnadňuje orientaci v celém učebním souboru – obsahuje návod, jak kombinovat cvičení z učebnice a pracovního sešitu. Metodická příručky obsahuje audionanahrávky na dvou CD. Audionahrávky na CD obsahují fonetická cvičení a texty namluvené rodilými mluvčími.
STÁHNOUT ČÍST
Passt schon! 2 - metodická příručka se 3 CD - Doris ...
- Passt schon! je čtyřdílná učebnice němčiny pro střední školy a víceletá gymnázia na úrovni A1-B1. - Učebnice Passt schon! nabízí moderní, atraktivní témata a vede studenty ke komunikaci v každodenních situacích. - Učebnice Passt schon! systematicky připravuje studenty ...
Passt schon! 2 | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách
Passt schon! 2 - metodická příručka se 3 CD - Doris Dusilová a kolektív autorů Passt schon! je moderní čtyřdílná učebnice němčiny na úrovni A1-B1 podle SERR. Passt schon! obsahuje učebnici s integrovaným pracovním sešitem a metodickou příručku pro učitele.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY