Jak mluvit, když o něco jde eBook

Fatimma.cz Jak mluvit, když o něco jde Image

INFORMACE

Jak mluvit, když o něco jde je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Kerry Patterson. Přečtěte si s námi knihu Jak mluvit, když o něco jde na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Jak mluvit, když o něco jde.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,52 MB

ISBN: 9788026500728

POPIS
Když řešíte nepříjemnou, leč velmi důležitou situaci s přáteli, příbuznými či v zaměstnání, jak váš rozhovor probíhá? Držíte se věcně tématu a zachováváte klidnou hlavu? Nebo jsou vaše rozhovory plné emocí a po chvíli vám nával adrenalinu zatemní mozek? Pokud patříte ke druhé skupině, nezoufejte. Stačí trocha tréninku a už vás nic nerozhází. Autoři této knihy vás naučí, jak úspěšně zvládat všechny klíčové rozhovory.
STÁHNOUT ČÍST
Jak mluvit, když o něco jde - Kerry Petterson; Joseph ...
Všetky informácie o produkte Kniha Jak mluvit, když o něco jde, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Jak mluvit, když o něco jde.
Jak mluvit, když o něco jde - Joseph Grenny, Ron McMillan ...
Jak málo člověk ví o sobě samém. Jak málo se ve veřejném prostoru mluví o tom, co se v nás lidech odehrává. Čím více se doba vyhrocuje, tím spíše se snaží člověk porozumět tomu, co se to děje. Chce pochopit proč lidé jednají tak, jak jednají, chce vědět proč se věci dějí právě tak, jak se dějí.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY