Česko-španělský studijní slovník eBook

Fatimma.cz Česko-španělský studijní slovník Image

INFORMACE

Česko-španělský studijní slovník je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Česko-španělský studijní slovník na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 1999

NÁZEV SOUBORU: Česko-španělský studijní slovník.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,37 MB

ISBN: 8086002535

POPIS
Tento slovník je samostatnou částí dvojdílného kompletu, kde druhým dílem je Španělsko-český slovník. Je určen především českému uživateli. Nejde o běžný slovník, v němž si vyhledáváme, chceme-li se informovat o významu a použití určitého španělského ekvivalentu českého heslového slova. Jde o slovník studijní a pracovní. Slova jsou řazena abecedně, ale jazykové souvislosti jsou navázány prostřednictvím studijních poznámek, tematicky příbuzných slov, slovních spojení a vět u vybraných klíčových slov, synonym, antonym a stovek ilustrací, které mají ještě více usnadnit pochopení významu slov. Slovník nabízí na 50 000 výrazů a je použitelný pro všechny, od mírně pokročilých školáků až po studenty jazykových, středních i vysokých škol.
STÁHNOUT ČÍST
Cesko spanelsky tech slovnik levně | Mobilmania zboží
Seminárky, referáty, maturitní otázky, taháky, čtenářský deník a skripta zadarmo - Studentka.cz
Knihy - španělština | Lingea s.r.o.
Anglicko český česko anglický slovník studijní Slovník FIN Nový AČ ČA slovník studijní je určen především studentům všech typů středních škol a jazykových kurzů jako pomocník při studiu a přípravě na závěrečnou zkoušku.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY